تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش bosch

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش bosch

مراحل سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

برای درخواست سفارش تعمیر در محل برای ماشین ظرفشویی بوش BOSCH چه اقداماتی انجام دهیم ؟

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

شما می توانید از طریق راه های ذیل درخواست خود را مبنی بر اعزام تعمیرکار برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH اعلام نمایید .۱- تماس مستقیم با بوش اَپ : در ساعات کاری شرکت ، شما می توانید اقدام به تماس با مجموعه کنید تا اپراتور اطلاعات شما را ثبت نماید .

۲- همچنین می توانید در تمامی ساعات شبانه روز ، فرم درخواست آنلاین اعزام کارشناس که در انتهای سایت می باشد را تکمیل نمایید .

در هر یک از حالات بالا ، پس از ثبت اطلاعات شما ، تکنسین مربوطه در کمتر از ۶۰ دقیقه به منظور هماهنگی ، با شما تماس خواهد گرفت.

آیا کارشناسان بوش اَپ ، نسبت به تعمیرات ماشین ظرفشویی BOSCH تخصص دارند ؟

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

بوش BOSCH اَپ به شما این اطمینان را خواهد داد که قوی ترین تیم تعمیراتی لوازم خانگی بوش BOSCH ، از جمله ماشین ظرفشویی بوش (DISHWASHER) را در اختیار دارد . تمامی تعمیرکاران این مرکز از زبده ترین و به روز ترین کارشناسان بوش BOSCH بوده که هیچگونه ابهامی نسبت به دستگاه شما ندارند.

از سوی دیگر بوش BOSCH اَپ به صورت دوره ای همایش هایی به منظور برطرف سازی ابهامات احتمالی برای کارشناسان خود برگزار می کند تا از این بابت مشکلی پیش نیاید . ما ضمانت می دهیم که کارشناسی که هم اکنون در محل و یا محل کار شما بابت تعمیرات ماشین ظرفشویی BOSCH مراجعه کرده است تخصص بالایی نسبت به دستگاه شما دارد.

آیا لوازم جانبی و قطعات به کار گرفته شده در تعمیرات فابریک و ارجینال بوده و شامل گارانتی می باشد؟

بله . تمام قطعات مصرفی که در تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH توسط بوش اَپ تعویض می گردد اصلی و فابریک بوده و شامل یکماه تا یکسال ضمانت و گارانتی محصول می باشد . لازم به ذکر است قطعات لاستیکی شامل گارانتی نمی باشد .

پس از تماس با بوش اَپ چه مقدار طول می کشد تا تکنسین در منزل حاضر شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما ، تکنسین در کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس خواهد گرفت تا در منزل و یا محل کار شما حاضر شود . می توان با قاطعیت گفت بوش BOSCH  اَپ سریع ترین مرکز در اعزام تکنسین مجرب به محل می باشد .

شوینده ظرفشویی بوش

شوینده ظرفشویی بوش
اگر از شوینده های متفرقه و بی کیفیت ماشین ظرفشویی خسته شده اید با بوش اَپ جهت تامین لوازم جانبی و شوینده تماس بگیرید.
تماس با بوش اَپ

جرمگیری ظرفشویی بوش

جرمگیری ظرفشویی بوش
اگر ماشین ظرفشویی بوش شما ظروف را کثیف می شوید و نیاز به جرمگیری و سرویس دارد با بوش اَپ تماس بگیرید.
تماس با بوش اَپ

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با بوش اَپ تماس بگیرید و یا اینکه فرم انتهای سایت را تکمیل نمایید.
تماس با بوش اَپ

ایرادات متداول ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

آب داخل ماشین ظرفشویی بوش مانده است و تخلیه نمی شود . علت چیست؟

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

علت اصلی این ایراد سیستم گردش آب خروجی و در برخی موارد ایرادات بردی ماشین ظرفشویی بوش BOSCH می باشد .

اگر در ابتدا بخواهیم راهی را بگوییم تا با این ایراد روبرو نشوید این است که اولا هر ماه از جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی بوش BOSCH استفاده کنید و دوما فیلتر را مرتب تمیز کنید . از طرفی لازم است به این نکته توجه کنید که بین هر بار استفاده از دستگاه دو ساعت استراحت به ماشین ظرفشویی دهید.

اما در صورت مواجهه با این ایراد اگر مسیر خروجی و فاضلاب دستگاه شما مشکلی ندارد نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH می باشد . احتمالا عیب را در پمپ ، اینورتر و یا برد می یابیم.

ماشین ظرفشویی بوش صدای ناهنجاری تولید می کند علت چیست؟

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

ابتدا این موضوع را بررسی کنید که پروانه های چرخشی آبفشان ماشین ظرفشویی به ظروف برخورد می کنند یا خیر . در صورت تایید جای ظروف را تغییر دهید.

اما اگر این صدا همیشگی است دلایل متعددی می تواند باعث ایجاد صدا گردد . از جمله خرابی موتور دستگاه ، خرابی پمپ و … . در برخی موارد در مدل های جدید خرابی فن های خنک کننده نیز باعث بروز صدا می شود.

ماشین ظرفشویی خاموش شده است و روشن نمی شود.

متاسفانه یکی از بدترین ایرادات در تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH مربوط به این ایراد می شود . اگر پریز برق خود را چک کرده اید و ایرادی را پیدا نکرده اید پس به احتمال زیاد سیستم برد دیجیتال شما آسیب دیده است . یا برد فرمان شما دچار خرابی و آسیب شده است و یا اینکه دیس پلی و یا همان نمایشگر شما دچار آسیب شده است.

ماشین ظرفشویی بوش من ارور می دهد . این ارور و یا کد خطا مربوط به چه ایرادی است؟

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

ارور یکی از ویژگی های ماشین ظرفشویی های سری جدید است که عیب دستگاه را به شما گزارش می دهد .

در زیر به برخی از این ارورهای ماشین ظرفشویی بوش BOSCH اشاره خواهیم کرد.

ارور E15 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH :این کد خطا مربوط به سیستم نشتی ماشین ظرفشویی بوش BOSCH می باشد . البته در مواردی ایرادات بردی نیز شامل این خانواده می شود .

ارور E21 – ارور E22 – ارور E23 – ارور E24 -ارور E25: این خانواده ارور مربوط به سیستم گردش و تخلیه آب در ماشین ظرفشویی بوش BOSCH می شود . البته در برخی موارد با شستشوی مخزن دستگاه این مشکل حل می شود .

ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH : در هنگام مشاهده این کد خطا ظروف تمیز شسته نمی شود و آب داخل مخزن گرم نمی شود و در پایان نیز ظروف خشک نمی شود . عیب را در سیستم سنسور حرارتی و یا هیتر و هیت پمپ دستگاه خواهیم یافت.

ارور E02 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH : این عیب نیز خود را بسیار شبیه به کدخطای E09 نشان می دهد با این تفاوت که احتمالا ایراد از سیستم برد دستگاه می باشد.

ارور E14 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH : در هنگام مشاهده این ارور دستگاه دچار گیج زدگی ورود و خروج آب می شود . ایراد در سیستم شمارش آب و گردش و یا سنسورهای روی برد پیدا خواهد شد .

بوش اَپ

تماس مستقیم با بوش اَپ