سوالات متداول

آیا شما سوالی دارید
_

سوالات متداول بوش اَپ

_

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر نمیتوانید پاسخ خود را پیدا کنید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

جهت سفارش تعمیرات جهت لوازم خانگی بوش ، چه اقداماتی انجام دهیم؟

شما دو راه پیش روی خود دارید . راه اول تماس مستقیم با بوش اَپ نمایندگی بوش BOSCH در ایران می باشد که می توانید با شماره ۸۸۵۰۹۳۲۹ و در ساعات غیر اداری با ۰۹۱۲۲۲۶۷۹۱۸ تماس حاصل فرمایید و یا اینکه فرم درخواست اعزام تعمیرکار در انتهای سایت را تکمیل نمایید.

چه مدت طول می کشد تا تکنسین جعت تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH مراجعه کند؟

پس از ثبت اطلاعات شما در بوش اَپ به هر یک از دو روش بالا ، در کمتر از ۶۰ دقیقه کارشناس مربوطه جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت . لازم به ذکر است که بوش اَپ سریع ترین مرکز تعمیرات بوش در ایران می باشد .

آیا تکنسین های بوش اَپ آگاهی کافی نسبت به لوازم خانگی بوش دارند؟

بوش اَپ تنها مرکز تعمیرات بوش در ایران می باشد که دوره های تخصصی تعمیرات لوازم خانگی بوش را برگزار کرده و تمامی تکنسین های این مرکز از اساتید برجسته بوش در ایران می باشد . پس اطمینان داشته باشید تکنسینی که هم اکنون در منزل شما می باشد متخصص بوش می باشد.

بوش اَپ تعمیرات کدام یک از لوازم بوش را انجام می دهد ؟

تعمیر لوازم خانگی بزرگ بوش از جمله تعمیر لباسشویی بوش ، تعمیر ظرفشویی بوش ، تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش ، تعمیر گاز و فر بوش ، تعمیر جاروبرقی بوش و … تحت واحد تعمیرات بوش اَپ می باشد . در حال حاضر لوازم صنعتی بوش مانند دریل و … و لوازم خانگی کوچک مانند مخلوط کن و آبمیوه گیری و … در طرح تعمیراتی بوش اَپ جا ندارد .

آیا خدمات صورت گرفته توسط بوش اَپ شامل گارانتی می باشد؟

تمامی خدمات بوش اَپ بسته به نوع تعمیرات از یکماه تا یکسال گارانتی بی قید و شرط دارد که در فاکتور رسمی بوش اَپ ثبت خواهد شد . لازم به ذکر است که لوازم و قطعات لاستیکی شامل گارانتی نمی باشد.

آیا تعمیراتی که توسط بوش اَپ انجام می شود در محل می باشد ؟

تمامی خدمات تعمیراتی بوش اَپ در محل انجام می شود و ما به هیچ وجه دستگاه شما را از منزل خارج نخواهیم کرد . مگر در موارد خاص که تعمیرات قطعه ای خاص از دستگاه نیاز به انتقال آن قطعه به شرکت داشته باشد مانند ایرادات بردی و یا ایرادات دیگ و آبکش دستگاه .

از ما بپرسید

تماس مستقیم با بوش اَپ