تعمیرات یخچال بوش BOSCH

تعمیرات یخچال بوش BOSCH – تعمیرات ساید بای ساید بوش – تعویض فیلتر بوش

تعمیرات یخچال بوش BOSCH

1

راه اول سفارش تعمیرات

اولین راه سفارش تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش BOSCH تماس مستقیم با مجموعه ی بوش اَپ می باشد . شما می توانید در ساعات کاری ( ۸ الی ۱۸ ) با شماره ۸۸۵۰۹۳۲۹ تماس گرفته و اطلاعات خود را جهت درخواست اعزام تعمیرکار اعلام نمایید . لازم به ذکر است پس از ثبت اطلاعات ، نهایتا تا یکساعت بعد کارشناس جهت هماهنگی و رفع عیب با شما تماس خواهد گرفت.

2

راه دوم سفارش تعمیرات

راه دوم جهت سفارش تعمیرات ، تکمیل فرم درخواست اعزام تکنسین می باشد . شما در تمامی ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل می توانید با تکمیل فرم درخواست اعزام تکنسین جهت تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش BOSCH که در انتهای سایت قرار دارد ، درخواست خود را جهت تعمیرات اعلام دارید . پس از تکمیل فرم ، کارشناس مربوطه در کمتر از یکساعت با شما جهت هماهنگی و سفارش تعمیرات تماس خواهد گرفت.

ایرادات متداول یخچال و ساید بای ساید بوش BOSCH

ساید بای ساید بوش BOSCH صدای زیادی می دهد ، علت چیست؟

تعمیرات یخچال بوش BOSCH

صدای ناهنجار در یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش BOSCH معمولا دو علت اصلی دارد . در حالت اول معمولا فن دستگاه دچار ایراد شده است که در این صورت فن ساید بای ساید بوش BOSCH نیاز به تعویض دارد که البته در برخی موارد سنسورها نیز با آن تعویض می گردد . در حالت دوم موتور دستگاه دچار سوختگی شده است که نیاز به تعویض و یا سرویس دارد . معمولا در حالت کلی ، صدای ناهنجار ساید بای ساید بوش BOSCH از این دو حالت خارج نیست.

سرمای فریزر و یا یخچال به صورت تک کم شده است و دستگاه بوی بسیار بدی گرفته است.

تعمیرات یخچال بوش BOSCH

معمولا در این مواقع نیز می تواند ایراد از فن دستگاه باشد .البته یکی از دلایل اصلی این موضوع است و می تواند از افت و نشتی گاز دستگاه و ایراد موتور دستگاه باشد . توصیه ما این است که یخچال و ساید بای ساید بوش BOSCH را سالیانه سرویس دوره ای نمایید تا سیستم گاز و کندانسور بررسی گردد.

داخل کشو های فریزر و یخچال آب جمع می شود . علت چیست؟

تعمیر یخچال بوش BOSCH

در حالت کلی ، ایجاد برفک و یا جمع شدن یخ و آب در مخازن ساید بای ساید و یخچال مربوط به سیستم هیتر و المنت می شود . اما در تمام مواقع این قطعه نیست که باعث این حالت می شود بلکه المان هایی هستند که به هیتر دستور بخار کردن آب را می دهد . حال باید بررسی شود که دقیقا کمک قسمت باعث می شود که عمل تبخیر آب در ساید بای ساید و یخچال بوش BOSCH درست عمل نکند.

زمان فیلتر های ساید بای ساید بوش BOSCH چه موقع می باشد؟

تعمیرات یخچال بوش BOSCH

معمولا فیلتر های خارجی هر ۶ ماه یکبار و فیلتر های داخلی بسته به فیلتر های خارجی ساید بای ساید از ۶ ماه تا یکسال یکبار نیاز به تعویض دارد . برخی از مشتریان سوال می کنند که اگر از آب سرد کن استفاده نکنیم هم فیلتر نیاز به تعویض دارد ؟ در پاسخ باید گفت حتی باید زودتر تعویض گردد زیرا آب زیادی به مدت طولانی در مخزن مانده و باعث ایجاد جلبک و لجن شده است . کارشناسان بوش BOSCH اَپ در هنگام تعویض فیلتر ، کندانسور و … سرویس و بررسی می کنند تا از بروز ایرادات بعدی جلوگیری کنند.

تعویض فیلتر بوش

فیلتر ساید بای ساید بوش
اگر ساید بای ساید شما نیاز به تعویض دارد و به فیلتر داخلی ، خارجی و سرویس کندانسور نیاز دارید با بوش اَپ تماس بگیرید.
تماس با بوش اَپ

تعمیر ساید بوش

تعمیر ساید بوش
اگر ساید بای ساید بوش BOSCH شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد با بوش اَپ تماس بگیرید.
تماس با بوش اَپ

تعمیر یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش
هم اکنون جهت سفارش تعمیرات یخچال بوش با بوش اَپ تماس بگیرید و یا فرم انتهای سایت را تکمیل نمایید.
تماس با بوش اَپ

راه های پیشگیری از بروز عیب در ساید بای ساید و یخچال بوش BOSCH

ساید بای ساید و یخچال فریزر بوش هر چند وقت یکبار نیاز به سرویس تمیز کردن دارد ؟

تعمیرات یخچال فریزر وساید بای ساید بوش BOSCH

توصیه ما این است که در هر فصل نسبت به تمیز کردن و شستن ساید بای ساید و یخچال اقدام نمایید . به منظور شستن قفسه ها و … از پاشیدن آب با فشار بخصوص به وسیله شلنگ خودداری کرده و به هیچ وجه از مواد شوینده اسیدی استفاده نکنید . به هیچ وجه از سیم های ضخیم و اجسام صلب استفاده نکنید و از دستمال های نانو و خاص شیشه و صفحات حساس استفاده کنید . پس از تمیز کردن و شستشو تا ۴ ساعت به هیچ وجه دستگاه را روشن نکنید . توجه کنید که اگر یخچال و ساید بای ساید بوش BOSCH را جابجا کرده اید تا ۱۲ الی ۲۴ ساعت به برق نزنید تا روغن موتور به حالت اول بازگردد.

مدت زیادی در منزل نیستم . آیا اقدام خاصی باید انجام دهم؟

تعمیرات یخچال بوش BOSCH

توصیه ما این است که اگر بیش از یکهفته در منزل حضور ندارید حتما ورودی آب ساید بای ساید را ببندید تا در صورت ترکیدگی فیلتر ، مشکلی بوجود نیاید . از سوی دیگر سعی کنید به هیچ وجه در این حالت ساید بای ساید و یخچال بوش BOSCH شما روی درجه سوپر و دماهای خیلی خنک نباشد تا به دستگاه فشار نیاید.

ساید بای ساید و یخچال فریزر چند وقت یکبار نیاز به سرویس دارد؟

تعمیر ساید بای ساید و یخچال بوش BOSCH

سرویس ساید بای ساید و یخچال معمولا شش ماهه می باشد . بخصوص برای سایدبای ساید که هر ۶ ماه یکبار نیاز به تعویض فیلتر دارد این کار ، امری ضروری می باشد . در سرویس دوره ای ساید بای ساید و یخچال ، کندانسور و سیستم فن به صورت دقیق سرویس می شود.

بوش اَپ

تماس مستقیم با بوش اَپ