تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

تعمیر جاروبرقی بوش نمایندگی بوش در تهران

تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

مراحل سفارش تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

جهت سفارش تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH چه اقدامی انجام دهیم؟

تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

شما می توانید از دو روش نسبت به سفارش تعمیر جاروبرقی بوش BOSCH اقدام نمایید . ابتدا می توانید با بوش اَپ تماس بگیرید و عیب دقیق جاروبرقی بوش BOSCH خود را به کارشناسان ما بگویید تا عیب حدودی دستگاه را گفته و شما را راهنمایی کنند . یا اینکه می توانید از طریق درخواست فرم اعزام تکنسین اقدام نمایید . لازم به ذکر است برای تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH لازم است که جاروبرقی و یا جاروشارژی را به نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش اَپ انتقال دهید تا کارشناس عیب دقیق دستگاه را به شما گفته و در صورت تایید شما ، اقدامات لازم صورت گیرد . لازم به ذکر است که علت اصلی اینکه لازم است دستگاه به شرکت انتقال داده شود این است که از تعویض قطعات ارجینال اطمینان حاصل گردد و هم چنین دستگاه شما به کمک دستگاه های پیشرفته هواگیری و سرویس گردد.

مدت زمان تعمیر جاروبرقی بوش BOSCH توسط بوش اَپ چه مقدار است ؟

تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

پس از انتقال جاروبرقی به شرکت بوش BOSCH جهت تعمیرات ، زمان حدودی به شما اعلام خواهد شد اما کمترین زمان تعمیرات ۱۵ دقیقه و در بیشترین زمان ۲۴ ساعت می باشد. لازم به دکر است که در بعضی مواقع ، جاروبرقی نیاز به شارژ و یا تست بیشتر دارد که در صورت صلاح دید مشتری ، به زمان ذکر شده اضافه خواهد شد .

آیا قطعات مصرفی برای سرویس جاروبرقی بوش BOSCH ارجینال و فابریک بوده و شامل گارانتی می باشد؟

تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

وجه تمایز بوش BOSCH اَپ با دیگر مجموعه های تعمیرات جاروبرقی این است که تمامی قطعات مصرفی و جانبی ، که توسط این نمایندگی تعویض می گردد فابریک بوده و از ۱ ماه تا یکسال گارانتی دارد . لازم به ذکر است که قطعات لاستیکی و فیلتر ، شامل گارانتی نمی شود.

اگر پس از انتقال جاروبرقی بوش BOSCH به شرکت ، به هر دلیلی با تعمیر موافقت نکردم ، آیا هزینه ای بابت تشخیص عیب و ... از من دریافت می شود؟

تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

خیر . به هیچ وجه . هیچ یک از مراکز بوش BOSCH اَپ اجازه ندارند به نام تشخیص عیب از مشتریان هزینه ای دریافت کنند و مرحله تشخیص عیب در آیین نامه خدماتی بوش BOSCH اَپ به صورت رایگان می باشد .

تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی بوش BOSCH
اگر جاروبرقی بوش شما نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد هم اکنون با بوش اَپ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
تماس با بوش اَپ

پاکت جاروبرقی بوش

پاکت جاروبرقی بوش
اگر به دنبال پاکت های ارجینال جاروبرقی بوش BOSCH می باشید هم اکنون جهت سفارش این محصول با بوش اَپ تماس بگیرید.
تماس با بوش اَپ

فیلتر جاروبرقی بوش

فیلتر جاروبرقی بوش
اگر به دنبال سفارش فیلتر های ارجینال جاروبرقی بوش BOSCH (فیلتر هپا و فیلتر هوا) هستید هم اکنون با بوش اَپ تماس بگیرید.
تماس با بوش اَپ

ایرادات متداول جاروبرقی بوش BOSCH

علت صدای زیاد جاروبرقی بوش BOSCH چیست ؟

نمایندگی جاروبرقی بوش

اگر جاروبرقی بوش BOSCH شما صدای ناهنجاری تولید می کند می توان گفت ۹۰ درصد عیب جاروبرقی مربوط به موتور جاروبرقی بوش BOSCH می باشد . اما سوال اینجاست که چرا موتور جاروبرقی بوش BOSCH که یک برند معتبر اروپایی است باید در کمتر از ۵ سال به صدا بیفتد . دلایل مختلفی می تواند باعث بروز این عیب در جاروبرقی شود از جمله :

۱- عدم تعویض فیلتر : باید توجه داشته باشید که پس از تعویض ۵ پاکت جاروبرقی بوش BOSCH ، اینبار نوبت تعویض فیلتر های جاروبرقی می باشد . اگر این کار را انجام نمیدهید منتظر صدای ناهنجار جاروبرقی باشید . در برخی موارد نیز مشتریان به شستن فیلتر اقدام می کنند و پس از شستشو ، فیلتر را با همان حالت مرطوب ، داخل مخزن می گذارند که باعث نیم سوز شدن موتور می شود.

۲: استفاده از پلاکت های تقلبی ، پاکت کاغذی و یا دائمی : توجه داشته باشید که به هیچ وجه نباید از پاکت های نامرغوب ، بخصوص کاغذی استفاده کرد . از سوی دیگر به هیچ وجه از پاکت های دائمی بخصوص دست ساز استفاده نکنید زیرا گرد و غبار را به داخل موتور دستگاه هدایت خواهد کرد.

۳: استفاده بیش از حد : لازم به ذکر است به ازای هر ۲۰ دقیقه استفاده از جاروبرقی بوش BOSCH 15 دقیقه به دستگاه استراحت دهید تا موتور دستگاه کمی خنک شود .

علت کاهش مکش جاروبرقی بوش BOSCH چیست ؟

تعمیر جاروبرقی BOSCH

۳ دلیل اصلی برای کاهش مکش جاروبرقی بوش BOSCH وجود دارد از جمله :

۱: استفاده از پاکت غیر فابریک و متفرقه : اگر پاکت استفاده شده اصلی نباشد و یا اینکه مناسب مدل جاروبرقی بوشBOSCH شما نباشد عملا مکش تا ۵۰ درصد کاهش خواهد یافت این بدین معناست که مثلا جاروبرقی ۲۶۰۰ وات شما با ظرفیتی زیر ۱۳۰۰ وات عمل خواهد کرد .

۲:عدم تعویض فیلتر دستگاه: به صورت مرتب فیلترها را در دوره زمانی ذکر شده تعویض کنید وگرنه موتور جاروبرقی فضای نفس کشیدن نداشته و مکشی نخواهد داشت .

۳: نیم سوز شدن موتور : در صورتی که موتور شما دچار سوختگی گردد عملا مکشی نخواهد داشت علاوه بر آنکه صدای زیادی نیز تولید خواهد کرد .

سیم جمع کن جاروبرقی بوش من کار نمی کند .

تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

ایراد سیم جمع کن از ایرادات متداول هر جاروبرقی به حساب می آید . توصیه ما به شما این است که سیم را تا اخر بیرون نکشید تا با این مشکل مواجه نشوید . سیم جمع کن جاروبرقی بوش BOSCH شامل ۴ قسمت اصلی سیم ، باکش سیم ، سیستم اتومات و پلاتین های اتصال می باشد . در هنگام تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH تمام قسمت های ذکر شده بررسی می گردد و در صورت لزوم آن قسمت تعویض خواهد شد.

جاروبرقی بوش من خاموش شده است و یا اینکه پس از روشن شدن و کمتر از ۵ دقیقه مجدد خاموش می شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش

این ایراد دلایل مختلفی می تواند داشته باشد از جمله نیم سوز شدن موتور و یا اینکه موتور نیاز به سرویس دارد . البته اگر در داخل دستگاه گردش هوا به درستی انجام نشود نیز پس از زمان کوتاهی دستگاه خاموش می شود . علاوه بر این اگر دستگاه شما به هیچ وجه روشن نمی شود ایراد می تواند از سیستم سیم جمع کن ، برد پاور و موتور باشد که در هنگام تعمیر جاروبرقی بوش BOSCH ایراد دقیق به شما گفته خواهد شد.

فیلتر های جاروبرقی بوش هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض دارد و آیا جاروبرقی بوش نیاز به سرویس دوره ای دارد؟

نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی بوش

به صورت کلی در ازای تعویض هر ۵ پاکت ارجینال جاروبرقی بوش Bosch ، فیلتر هوا و هپای ارجینال بوش Bosch نیاز به تعویض دارد . تاکید می شود حتما از فیلتر های اورجینال جاروبرقی بوش استفاده شود و از فیلتر های ابری و بی کیفیت به هیچ عنوان استفاده نشود . توجه کنید که به هیچ وجه از پاکت های کاغذی استفاده نکنید . پاکت های ارجینال بوش ۵BOSCH لایه نانو بوده و هیچ گونه نشتی خاک ندارد . جهت تهیه فیلتر و پاکت اورجینال بوش BOSCH با بوش اپ تماس بگیرید.

بوش اَپ

تماس مستقیم با بوش اَپ