تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH

بوش اَپ ، مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH

به وب سایت رسمی بوش اَپ ، تارنمای تخصصی بوش BOSCH در ایران خوش آمدید . این مرکز قوی ترین دپارتمان خدماتی و تعمیراتی می باشد که مختص تعمیرات بوش BOSCH بوده و قوی ترین تیم تعمیرات ماشین لباسشویی بوش را در اختیار دارد . تمامی کارشناسان این مجموعه از اساتید به نام آشنا به برند بوش بوده که از آخرین تغییرات این برند مطلع می باشند . برای بوش اَپ تفاوت ندارد که مدل ماشین لباسشویی شما چیست ، زیرا برای دستگاه شما تکنسینی مجرب و زبده در این مرکز وجود دارد . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH با مرکز تماس مشتریان بوش اَپ تماس گرفته و یا فرم درخواست آنلاین اعزام تعمیرکار را تکمیل نمایید .

راه های درخواست اعزام تکنسین

جهت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH چه اقدامی انجام دهیم؟

سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH

دو راه برای درخواست اعزام تکنسین برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH شما وجود دارد . راه حل تماس مستقیم با بوش اَپ می باشد و راه دوم تکمیل فرم درخواست اعزام تکنسین می باشد . در هر دو حالت ، تعمیرکار بوش BOSCH اَپ در کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

چه مدت طول می کشد تا تکنسین برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH مراجعه کند؟

اعزام تکنسین توسط بوش اَپ

پس از ثبت اطلاعات شما در بوش BOSCH اَپ ( چه به صورت تماس مستقیم و چه به صورت فرم آنلاین ) ، تکنسین در کمتر از یک ساعت با شما تماس گرفته و برای حضور در منزل و یا محل کار شما اعلام آمادگی خواهد کرد . زمان اعلام شده توسط تکنسین حدودی می باشد اما مطمئنا در کمترین زمان ممکن در منزل شما جهت سرویس ماشین لباسشویی بوش BOSCH حاضر خواهد شد.

آیا تمام مراحل تعمیرات لباسشویی بوش BOSCH در محل انجام خواهد شد ؟

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH

تلاش و تاکید بوش اَپ بر این است که تمامی مراحل سرویس و تعمیر لباسشویی BOSCH در منزل و در حضور مشتری انجام شود . همین امر سبب گردیده که حدود ۸۵ از مراحل تعمیرات در منزل انجام شود . ما به شما تضمین می دهیم که در تمامی مراحل تعمیرات ، به هیچ وجه ماشین لباسشویی از محل خارج نخواهد شد و در برخی موارد محدود ، قطعه ای از دستگاه جهت تعمیر به شرکت منقل خواهد شد .

آیا قطعات مصرفی به کار گرفته شده در تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH ارجینال بوده و گارانتی دارد ؟

تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH

بله . رسالت بوش اَپ استفاده از قطعات فابریک و اصلی بوش BOSCH  می باشد . به همین منظور تمامی قطعات به کارگرفته شده توسط کارشناسان بوش اَپ از یک ماه تا یک سال گارانتی داشته که در فاکتور رسمی شرکت که پس از پایان سرویس ماشین لباسشویی بوش تقدیم شما می گردد ثبت می شود . توجه کنید که قطعات لاستیکی و پلاستیکی شامل گارانتی نمی باشد .

ایرادات متداول ماشین لباسشویی بوش BOSCH

چرا در ماشین لباسشویی بوش قفل شده و باز نمی شود؟

تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH

این ایراد از بیشترین عیوب ماشین لباسشویی بوش BOSCH می باشد . در این مواقع برنامه های دستگاه کار می کند اما درب لباسشویی بوش BOSCH به هیچ وجه باز نمی شود . این ایراد در اکثر مواقع مربوط به زه و سیستم درب می باشد . البته در مواردی ایرادات برد لباسشویی بوش و یا سوییچ فرمان دستگاه می باشد.

علت صدای بیش از حد ماشین لباسشویی بوش BOSCH چیست؟

تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH

پس از مدتی در حدود بیش از ۵ سال ، صدای ماشین لباسشویی بوش BOSCH زیاد می شود . اصلی ترین علت این حالت این است که در ماشین لباسشویی پتو ، کفش و … شسته و یا اینکه کمتر و یا بیشتر از حجم دستگاه ، لباس ریخته اید . در این حالت معمولا دیگ و یا موتور دستگاه آسیب دیده است و صدای شدیدی می دهد .

ماشین لباسشویی بوش BOSCH بسیار می لرزد و تکان می خورد .

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

اگر دستگاه شما در جای خود تراز باشد ایراد را از قطعات مکانیکی دستگاه از جمله کمک فنر ها بدانید . البته در موارد بسیاری نیز این عیب از سیستم تایمر و یا برد می باشد . در این مواقع برد به درستی زمان گردش را تنظیم نمی کند و دستگاه سریع تر و زودتر به زمان خشک کن رسیده که باعث می شود لرزش شدیدی تولید شود.

ماشین لباسشویی خاموش شده است و روشن نمی شود .

تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH

اگر پریز برق را چک کرده اید و مشکلی نیست پس عیب از برد اصلی (برد فرمان ) و یا نمایشگر دستگاه می باشد . توصیه ما این است که در صورت مشاهده این عیب ، از  روشن کردن مکرر و تست های بی مورد اجتناب کنید تا از بروز عیب های بعدی جلوگیری شود.

کد های خطای ماشین لباسشویی بوش BOSCH

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH

ارور F18 : مربوط به سیستم گردش آب و یا خروجی . احتمالا آب داخل دستگاه مانده است .

ارور F23 : مربوط به سیستم نشتی دستگاه . ایرادات بردی و سیستم سنسور نیز می تواند برای این عیب باشد .

ارور ۶۷ : عیب از برد دستگاه است . معمولا نوسانات شدید برقی این ضربه را به برد وارد می کند .

ارور F21 : این ایراد مربوط به خرابی موتور دستگاه می باشد . احتمال وجود دارد که پروگرم برد نیز از بین رفته باشد.

ارور F29 : این ایراد از سیتم ورودی آب است . خرابی سیستم آکو سنسور و … نیز شامل می شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH

تعمیر ات ماشین لباسشویی بوش BOSCH

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH

از ما بپرسید

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH در تهران

تماس مستقیم با بوش اَپ